معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از کشف و ضبط انواع داروهای مخدر وغیر مجاز از یک واحد عطاری متخلف خبرداد.

 دکتر هادی حسین زاده در گفتگو با وب دا بیان کرد: پیرو گزارش تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر فروش ترامادول در یکی از عطاری های سطح شهر و با پیگیری کارشناسان اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل دانشکده علوم پزشکی نیشابور و همراهی تیم بازرسی متشکل از پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نمایندگان معاونت های بهداشت و درمان و نماینده اصناف، از این مکان بازرسی بعمل آمد.

وی افزود: در این بازرسی مشترک انواع قرص ها و داروهای مخدر و جنسی اعم از خارجی، ایرانی، دست ساز و تقلبی کشف شد و پرونده نهایی جهت طی مراحل قانونی به مراجع ذی ربط ارسال شد.

مریم کلاهدوز، مسئول اداره فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل نیز در ادامه بیان کرد: در طی این بازدید 25 نوع داروی مخدر، جنسی و غیر مجاز، به ارزش بیش از  50 میلیون ریال کشف شد و پرونده جهت طی مراحل قانونی به کمیسیون ماده 11 و تعزیرات حکومتی و دادستانی ارسال شد.

معاون غذا ودارو در پایان از شهروندان خواست برای دریافت هرگونه خدمات که با سلامت آن ها ارتباط دارد، مراقب افراد سودجو و منفعت طلب باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد را از طریق تماس با شماره تلفن 43352311 داخلی 232 و202 به واحد اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی نیشابور اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی بعمل آید.

کشف و ضبط داروهای مخدر و غیر مجاز از یک عطاری در نیشابور روز چهارشنبه ششم اسفند صورت گرفت.