سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابوراز برگزاری یادواره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم خبر داد.

دکتر هادی حسین زاده در گفتگو با وب دا ضمن آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: امروز اگر می بینیم این انقلاب به دنیا صادر شده به خاطر ایثار و فداکاری مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حضورشان در تمام صحنه های انقلاب است. امروز این انقلاب با گذشت چهل سال از پیروزی با توطئه ها و فتنه های دشمنان، با همان ارزش های بنیان گذارش حضرت امام خمینی(ره) پابرجاست.

مدیر روابط عمومی وامور بین الملل دانشکده گفت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان،ارج نهادن به جانبازان،ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت والای آنان حداقل کاری است که بر عهده ما قرار داده شده است که باید به نحو شایسته انجام دهیم.

دکتر زهرا آریا کیان افزود: مراسم یاد بود شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعین حرم اهل بیت (ع) باید به صورت مداوم و مستمر در طول سال اجرا شود.

مسئول حراست معاونت غذا و دارو در یادواره شهدای دفاع مقدس گفت: از آن جایی که هدف رسانه های ضد انقلاب هویت زدایی از مولفه های شکل دهنده به انقلاب اسلامی است، مناسبت هایی که یاد آور انقلاب و دوران دفاع مقدس است باید با جدیت برگزار شود و برای انتقال ارزش ها به نسل های جدید مفاهیم مهم انقلابی را باید در برنامه ریزی های خود اعمال کنیم.

مجتبی داغانی ادامه داد: در مناسبت های انقلابی باید حرف های خود را با ادبیات انسان های دوران دفاع مقدس منتقل کنیم و شهیدان را قهرمان ملی خود بدانیم. انتقال مفاهیم برگرفته از انقلاب ایرانی و اسلامی نیازمند افراد توانمند است که معتقد به مفاهیم انقلاب باشند.

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در پایان خاطر نشان کرد: علی رغم تبلیغات سوء دشمنان و تغییر برخی از باورهای مردم، همچنان فرهنگ ایثار و شهادت به صورت مقدس در باورهای مردم جای دارد.