سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفتگو با وبدا بیان کرد:  جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان زبرخان به‌ منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی برگزار شد.

دکتر حسین زاده افزود: با توجه به قرار گرفتن در سال جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله) نام گذاری شده است، در راستای تسهیل در تولید، صدور پروانه های ساخت در اسرع وقت انجام می گیرد و در کمترین زمان ممکن به درخواست مدیران واحد های تولیدی رسیدگی می شود.

وی خاطر نشان کرد: رونق بیشتر تولید و افزایش اشتغال جزء برنامه های اولویت دار این جلسه بود و یکی از مأموریت های مسئولان رفع موانع تولید، زمینه سازی و فراهم نمودن شرایط برای سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و رونق تولید می باشد و همه باید در راستای تحقق آن تلاش نمایند.

سرپرست معاونت غذا و دارو در پايان گفت: از تمامی ظرفیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره‌گشایی در راستای جهش تولید گام برمی داریم.

این جلسه با حضور دکتر اشرفی مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، آقای شجاعی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان، جناب آقای صفایی نیکو دبیر شورای هماهنگی بانک های استان و مدیر محترم امور شعب بانک ملی، دکتر سلیمانی فرماندار محترم شهرستان زبرخان و دکتر حسین زاده سرپرست معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در محل سالن جلسات شهرک صنعتی خیام برگزار شد.