mr sheirazi

مدیر گروه گسترش و توسعه شبکه معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور از فعالیت مراکز نمونه گیری کرونا در ایام نوروز خبر داد.

مهندس فرامرز شیرازی ضمن تبریک ایام نوروز گفت: خدمات نمونه گیری کرونا در مراکز 16 ساعته در تمامی روزهای تعطیل و غیرتعطیل ایام نوروز به شهروندان محترم ارائه می شود.

شیرازی افزود: به منظور شناسایی بیشتر بیماران مبتلا به کووید-19، همه روزه در مراکز منتخب، نمونه گیری از افراد به صورت مستمر انجام می شود و افرادی  که تست pcr آنها مثبت شود ضمن توصیه های لازم به فرد مبتلا، تیم های بهداشتی در گام اول اطرافیان بیمار را شناسایی کرده و جهت نمونه گیری از آن ها به سرعت اقدام می نمایند.

مدیر گروه گسترش و توسعه شبکه معاونت بهداشت در پایان عنوان کرد : مراکز 16 ساعته در سطح شهرستان نیشابور شامل مرکز منتخب شماره یک واقع در خیابان طالقانی شرقی با شماره تماس 42228497 و پلی کلینیک های بهداشتی با شماره تماس 43336607 واقع در خیابان شریعتی می باشند و همه روزه از ساعت 7:30 تا 24 پذیرای مراجعین هستند. از شهروندانی که دارای علائم مشکوک هستند درخواست می کنم در اسرع وقت جهت تشخیص به این مراکز مراجعه نمایند.