به گزارش وب دا صبح روز دوشنبه نوزدهم آبان ماه جمعی از طلاب و روحانیون نیشابور در اقدامی زیبا به آموزش بهداشت و توزیع ماسک بین همشهریان پرداختند.

حجت الاسلام علیرضا جوانشیری، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان در گفتگو با وبدا ضمن اعلام این خبر عنوان این پویش فرهنگی، آموزشی را پویش «به فکر هم باشیم» نامید و ضمن اعلام زمان اجرای طرح از سیزدهم آبان تا سیزدهم دی ماه سال جاری، خاطرنشان کرد: تعداد 10 نفر روحانی ما را در اجرای این طرح همراهی می کنند و همراه با کارشناسان حوزه سلامت، آموزش بهداشت را به همشهریان ارائه می دهند و همشهریان را به استفاده از ماسک دعوت می کنند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نیشابور در ادامه با تشکر از کلیه کارکنان حوزه سلامت، که از آغاز ورود ویروس منحوس کرونا برای مقابله با بیماری و درمان بیماران اقدام می کنند، حضور روحانیون در کلیه طرح های مشارکتی حوزه سلامت را یادآور شد و این مشارکت آگاهانه را افتخار بزرگ این شهرستان دانست.

حجت الاسلام جوانشیری با اشاره به توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در قالب رزمایش های متعدد فعالیت های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی رایادآور شد و ابراز امیدواری کرد: با تلاش مضاعف و همکاری بین سازمان های تبلیغات اسلامی و علوم پزشکی، این طرح نیز مانند سایر طرح های مشارکتی علاوه بر دستاوردهای خوب برای مردم عزیزشهرمان، الگویی هم برای سایر شهرها در مقابله با کرونا و آموزش شهروندان به عنوان رکن اصلی پیشگیری تلقی گردد.

در اجرای این طرح 10 نفر روحانی معمم، از سازمان تبلیغات اسلامی و هفت نفر از کارشناسان بهداشت محیط و روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور حضور داشتند.