مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور از تعطیلی یک واحد صنفی فست فود در این شهرستان به علت برگزاری مراسم دورهمی و افتتاحیه در وضعیت بحرانی کروناویروس خبر داد.

مهندس سعید یگانه پور در گفت و گو با وب دا افزود: در راستای دستورالعمل های فاصله گذاری اجتماعی و مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان و اعمال محدودیت های اجتماعی به علت وضعیت بیماری کروناویروس در سطح شهرستان، تشدید نظارت بر فعالیت اصناف مختلف در دستور کار گروه بهداشت محیط معاونت بهداشت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در همین راستا و پیرو گزارشات مردمی مبنی بر برگزاری مراسم دورهمی، یک واحد صنفی فست فود که تجمعات خانوادگی در آنجا گزارش شده بود، با دستور مقام محترم قضایی شهرستان و توسط کارشناسان بهداشت محیط این معاونت با حضور رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی شهرستان پلمب شد.

مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشت خاطرنشان کرد: اکیپ های بازرسی کارشناسان بهداشت محیط این معاونت در ساعات اداری، غیراداری و روزهای تعطیل در محدوده تحت پوشش دانشکده بصورت مرتب ضمن بازدید از واحدهای صنفی ، بر اجرای مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان نظارت می‌کنند.

مهندس سعید یگانه پور در پایان ظهار داشت: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره تلفن ۱۹۰ تخلفات بهداشتی را گزارش دهند.