رئیس اداره تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی از اختصاص 12باشگاه آمادگی جسمانی جهت فعالیت های ورزشی کارکنان داشکده علوم پزشکی خبر داد.

مهندس مجید فرح نیا در گفت و گو با وب دا گفت: با هدف افزایش مشارکت و سلامت جسمانی کارکنان و اساتید آقا و خانم دانشکده در فعالیت های ورزشی و همچنین جلوگیری از فقر حرکتی، اداره تربیت بدنی دانشکده اقدام به انعقاد قرارداد با 12 باشگاه ورزشی جهت فعالیت های ورزشی نموده است. از این تعداد 7 باشگاه ویژه فعالیت های ورزشی بانوان و 5 باشگاه ویژه فعالیت های ورزشی آقایان می باشد که در رشته های  آمادگی جسمانی، بدن سازی، پیلاتس،کراسفیت ،تس آر ایکس و ایروبیک مشغول به فعالیت می باشند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا کنون هیچ آماری مبنی بر ابتلا به کرونا در باشگاه های ورزشی شهرستان گزارش نشده افزود: این باشگاه ها همگی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی مشغول به فعالیت هستند و با تعامل صورت گرفته کارکنان دانشکده می توانند با تخفیف بسیار خوب به صورت نمیه بها  از این باشگاه ها استفاده نمایند. همچنین جهت سهولت دریافت معرفی نامه استفاده از باشگاه، همکاران محترم می توانند  با مراجعه به رابطین محترم ورزشی در معاونت ها و مراکز دانشکده، معرفی نامه استفاده از باشگاه ورزشی مورد نظر خود را دریافت نمایند.

وی اظهار امیدواری کرد از آنجا که یکی از دغدغه های مهم پرسنل در استفاده از باشگاه های ورزشی، سهولت دسترسی با باشگاه می باشد در اینده نزدیک با افزایش تعداد باشگاه های در نظر گرفته شده استاندارد در مناطق مختلف شهرستان ، علاوه بر افزایش سرانه فضای ورزشی، شاهد حضور بیشتر پرسنل در باشگاه های ورزشی باشیم.

برای مشاهده لیست باشگاه ها و اسامی رابطان اینجا کلیک کنید.