خوابگاه دخترانه پردیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور به همّت بنیاد ۱۵ خرداد با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد در حال تجهیز می باشد.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده با اعلام آمادگی خوابگاه پردیس برای پذیرش دانشجویان در سال تحصیلی جدید، از شروع به کار کارگروه تامین و تجهیز خوابگاه دخترانه پردیس در خردادماه خبر داد.

مهندس منصور نعیم آبادی با بیان اتمام بخش های اساسی عمرانی خوابگاه بر اساس اولویت بندی و پیش بینی های به عمل آمده در حوزه معاونت دانشجویی، به گوشه ای از اقدامات انجام شده در خوابگاه پردیس اشاره کرد و گفت: با پیگیری های رئیس محترم دانشکده علوم پزشکی نیشابور و معاون محترم توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی ، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال اعتبار جهت تهیه تجهیزات خوابگاه پردیس تخصیص یافته است.

این مقام مسئول افزود: تجهیز خوابگاه‌ دانشجویی یکی از اولویت‌های مهم این معاونت است که در همین راستا، کارگروه تامین و تجهیز خوابگاه دخترانه پردیس با هدف کارشناسی و تجهیز خوابگاه تا قبل از مهر ۹۹ تشکیل و ابلاغ کارشناسان کارگروه صادر شد که تاکنون جلسات هفتگی به طور مرتب جهت تجهیز خوابگاه دخترانه پردیس، برگزار شده است. در این جلسات با مشورت و تبادل نظر اعضای کارگروه، اولویت بندی خریدها در فازهای مختلف مشخص شده است، خرید تخت، یخچال، لباسشویی، کمد، موکت و پرده و ... در دست اقدام است.

خوابگاه پردیس دانشجویی با زیر بنای 6 هزارو 500 مترمربع با 75 اتاق در حال آماده سازی و تجهیز  برای اسکان حداقل  300 نفر از دانشجویان دختر دانشکده علوم پزشکی نیشابور می باشد.