معاون فرهنگی و دانشجویی به مناسبت ایام شهادت امام علی(ع) پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش وب دا متن پیام مهندس منصور نعیم آبادی بدین شرح است:

تسلیت باد شهادت مولای متقیان امیرمؤمنان، امام علی علیه السلام، شخصیت بی نظیر تاریخ و آینه تمام نمای انسانیت که صدایش عدالت خواهی و ندایش حق طلبی بود. همواره بر حق بود و حق با او بود. افتخاری بس بزرگ برای او که در خانه خدا چشم به جهان گشود و در خانه خدا به لقاء الله شتافت. آن هنگامی که تیغ ظلم و ستم بر فرق مبارکش نشست صدایش به فزت و رب الکعبه بلند شد؛ قسم به پروردگار کعبه که رستگار شدم. علی علیه السلام به آرزوی دیرینه اش رسید اما عالمی را به سوگ خویش نشاند.
با طنین انداز شدن ندای " تهدمت والله ارکانُ الهدی قُتل علیٌ المرتضی " ، بشریت محروم شد از داشتن مردی که اسوه اخلاق، عدالت، جوانمردی، آزادگی، ساده زیستی، یاور مظلومان ث، تیغ گلوی ظالمان و خارچشم مستکبران بود.
اگرچه در بیست و یکم ماه رمضان بشریت محروم شد از داشتن چنین بزرگمردی لکن تمسک به سیره زندگی آن امام همام بی تردید راهگشای زندگی و راه حل مشکلات خواهد بود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام، برای یکایک شیعیان و دوستداران آن حضرت، درک شب قدر و توفیق بهره مندی از فیوضات آن را از خداوند منان مسئلت دارم.

مهندس منصورنعیم آبادی
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور