.
 
رییس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در آیین آغاز به کار پروژه های درمانی حوزه سلامت نیشابور که بعد از ظهر شنبه هفدهم مهرماه برگزار شد، گفت: خرسندیم که امروز برای سومین بار میزبان استاندار محترم خراسان رضوی برای آغاز به کار پروژه های درمانی درنیشابور هستیم.
 دکتر محسن عظیمی نژاد با تشکر از حمایت های نمایندگان مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی و همراهی های فرماندار ویژه نیشابور افزود: پروژه های افتتاحی با اعتبار جمعا ۴۲ میلیارد تومان  راه اندازی شد.
 مقام عالی حوزه سلامت نیشابور خاطر نشان کرد: دستگاه  MRI یک و نیم تسلا  به ارزش یک میلیون و پنجاه هزار دلار خریداری شد و‌دو‌نیم میلیارد صرف بازسازی فضا و آماده سازی استقرار این دستگاه شده است. این دستگاه جزء پنج دستگاه پیشرفته در کشور است. 
وی با اشاره به مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران گفت: فقط به خاطر تامین یکی از قطعات مهم مورد نیاز این دستگاه بیش از چهار ماه وقت صرف کردیم و با سختی فراوان این مشکل مرتفع گردید.
 دکتر عظیمی نژاد اظهار کرد: با توسعه بخش زایشگاه و راه اندازی اتاق های عمل زنان با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال، جمعا ۸ اتاق عمل فعال در بیمارستان حکیم ایجاد شده است.
 وی با اشاره به بحران کرونا و اختصاص بیمارستان ۲۲ بهمن به بیماران مبتلا به کرونا برضرورت تجهیز و راه اندازی بخش مگا ای سی یوی بیمارستان حکیم تاکید کرد و ادامه داد: در زمان بحران کرونا با کمبود تخت برای سایر بیماران مواجه بودیم که این بخش با ظرفیت ۱۲ تخت و اعتبار ۹۰میلیارد ریال به سایر بیماران نیازمند به بخش مراقبت های ویژه اختصاص پیدا کرده است. همچنین یک دستگاه اکسیژن ساز از محل اعتبارات وزارت بهداشت به ارزش ۲ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان، تامین کردیم و اکنون با دو دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری و یک تانک ۲۰ تنی و ۱۵۰ کپسول اکسیژن مشکلی برای تامین اکسیژن بیماران نخواهیم داشت.
 آیین راه اندازی و آغاز به کارپروژه های حوزه سلامت در مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی حکیم با حضور استاندار خراسان رضوی مهندس معتمدیان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دکتر هاجر چنارانی، فرماندار ویژه نیشابور مهندس علیرضا قامتی، اعضای شورای تامین و دیگر مدیران و مسئولان برگزار شد.