تقویم روز
امروز دوشنبه 22 مهر ماه 1398 ساعت 06:13 ق ظ

 

 

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

نجات جان بیمار با تلاش پزشکان و کارکنان بخش آنژیوگرافی1

به گزارش وب دا بیماری که با عدم هوشیاری و با هماهنگی ستاد هدایت ساعت هفت صبح  چهارم تیر از شهر اسفراین به نیشابور  اعزام شده بود با تلاش پزشکان و کارکنان بخش آنژیوگرافی نجات یافت.

بیمار آقایی 50 ساله که با هماهنگی ستاد هدایت به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن اعزام شده بود با تلاش پزشک فوق تخصص آنژیوپلاستی و زحمات کارکنان بخش آنژیوگرافی از مرگ حتمی نجات یافت.

دکتر سیروس وثوقی مقدم،پزشک فوق تخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوپلاستی در این زمینه می گوید: بیمار با کاهش هوشیاری در بخش سی سی یو بیمارستان پذیرش و به سرعت تحت درمان باز کردن عروق قلب (آنژیوپلاستی) در دو نوبت قرار گرفت و پس از برقراری خون رسانی قلبی با گذاشتن هشت عدد استنت (فنر)در عروق قلب دارای انسداد نسبی، هوشیاری بیمار نیز با تلاش کارکنان بخش مراقبت های ویژه قلبی بهتر شد.

بیمار پس از انتقال به بخش قلب در تاریخ پانزدهم تیر ماه با حال عمومی مناسب ترخیص و به شهر خود برگشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن در سه ماهه اول امسال تعداد  453 بیمار در بخش آنژیوگرافی این مرکز پذیرش و درمان شده اند.

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیوند های مفید