تقویم روز
امروز دوشنبه 22 مهر ماه 1398 ساعت 05:51 ق ظ

 

 

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

قلب های مهربان و دستان بخشنده

قلب های مهربان و دستان بخشنده

خیّرین نیک اندیش سلامت مبلغ یک هزارمیلیون ریال را در یک ماه گذشته به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22 بهمن اهدا کردند. 

‎رییس مرکز آموزشی،پژوهشی و درمانی 22بهمن در گفت و گو با وب دا گفت: به همّت خانواده خیّر سلامت مرحوم باصفا در اقدامی خداپسندانه یک دستگاه مانیتورینگ قلبی و یک دستگاه الکتروکاردیوگرام به ارزش 32۰میلیون ریال به بخش اورژانس، یک دستگاه هود شیمی درمانی و تجهیزات پزشکی به ارزش 300میلیون ریال توسط خیّر سلامت آقای کسائیان (شرکت سفیدگل )جهت درمان بیماران سرطانی به بخش شیمی درمانی این مرکز اهدا شد.

این متخصص قلب در ادامه  افزود :دو دستگاه پمپ سرنگ و یک دستگاه اکسیژن ساز خانگی به ارزش 200 میلیون ریال نیز به همّت خیّرین سلامت خانواده مرحومه زهرا مهجوری به این مرکز اهدا شد.

دکتر امینی همچنین از همیاری خیّر نیک اندیش خانم هاجر نذهت در خصوص تجهیز بخش آزمایشگاه بیمارستان به دستگاه الکترولیت آنالایزر سدیم پتاسیم و یک دستگاه پمپ سرنگ به ارزش 200میلیون ریال تقدیر نمود.

امید رضا امینی همچنین گفت: با کمک خیّرین سلامت تجهیزات پزشکی مورد نیاز بخش های درمانی در حال تهیه می باشد و امیدواریم این فرهنگ خیر در راستای خدمت رسانی بهتر به بیماران این مرکز ادامه یابد.

‎.

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیوند های مفید