تقویم روز
امروز دوشنبه 22 مهر ماه 1398 ساعت 12:36 ب ظ

 

 

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

در راستای خدمت رسانی بهتر

راه اندازی آزمایشگاه اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن

 

رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن از راه اندازی آزمایشگاه اورژانس در داخل بخش اورژانس مرکز آموزش ، پژوهشی و درمانی 22بهمن خبر داد.

دکتر امید رضا امینی در گفت و گو با خبر نگار وب دا گفت : بخش آزمایشگاه اورژانس در فضایی در جنب بخش اورژانس این مرکز جهت خدمت رسانی بهتر به به بیماران اورژانسی با اعتباری بالغ بر 350میلیون تومان با کمک خیرین سلامت و اعتبارات داخلی این مرکز به بهره برداری رسید.

دکتر امینی گفت :با توجه به اورژانسی بودن شرایط بیماران و نیاز به دریافت پاسخ ازمایشات و زمان بر بودن ارسال نمونه ها از اورژانس به ازمایشگاه مرکزی ،تیم مدیریت اجرای بیمارستان جهت افزایش بهره وری و کاهش زمان پاسخ آزمایشات و کاهش ماندگاری بیماران و تعین تکلیف سریعتر بیماران در اورژانس ،این بخش تجهیز و راه اندازی گردید .

در پایان دکتر امینی با توجه به نصب دستگاه سی تی اسکن در بخش اورژانس از سال قبل  جهت رفاه حال بیماران اظهار امیدواری کرد بتوانیم با راه اندازی آزمایشگاه اورژانس به بیماران خدمات مناسب و سریع در اورژانس ارائه  بدهیم.
 
اخبــار مهــم
آرشیو اخبار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیوند های مفید