تقویم روز
امروز دوشنبه 22 مهر ماه 1398 ساعت 05:06 ق ظ

 

 

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

خدمات سلامت تعطیلی ندارد /گزارش خدمت رسانی در ایام نوروز

خدمت رسانی به بیش از 14 هزار بیمار در ایام نوروز 1398 در بیمارستان 22 بهمن

 

 

رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن از خدمت رسانی به بیش از 14 هزار نفر در ایام نوروز امسال خبر داد.

دکتر امیدرضا امینی در گفت و گو با  وب دا گفت: در ایام نوروز امسال از 25 اسفند تا 17 فروردین با شروع طرح سلامت نوروزی چهارده هزار و 880 نفر در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22 بهمن پذیرش و از خدمات درمانی این مرکز بهره برده اند.

دکتر امینی گفت : چهار هزار 763 نفر در این ایام به بخش اورژانس این مرکز مراجعه نموده درمان شده اند  و دو هزارو 981 نفر نیز در سایر بخش های این مرکز در مدت طرح سلامت نوروزی 98 بستری و درمان شده اند.

این متخصص قلب همچنین گفت :139 مورد آنژیوگرافی برای بیماران اورژانسی انجام شد و  398 مورد عمل جراحی نیز در این ایام در اتاق عمل های این مرکز انجام شده است .

دکتر امینی در پایان گفت:هفت هزار و 136 نفر در درمانگاه های سرپایی عمومی  و تخصصی پذیرش و ویزیت شده اند و با توجه به تجهیز درمانگاه سرپایی و جدا سازی درمانگاه سرپایی بخش اورژانس با رضایت مراجعین و همراهیان همراه شد و بیست و هفت هزار و 445 مورد خدمات پاراکلینیک شامل آزمایشگاه،تصویر برداری،شیمی درمانی سرپایی و دیالیز و سنگ شکن تست های قلبی  و اندوسکوپی برای بیماران انجام شده است.

اخبــار مهــم
آرشیو اخبار

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیوند های مفید