594782.jpg

"زینب گلابگیران" مدیر امور دانشجویی در گفتگو با مفدا، شرایط خوابگاه ها و خدمات دانشجویی را تشریح کرد.

به گزارش وب‌دا، مدیر امور دانشجویی گفت: خوابگاه های دانشجویی در نیمسال دوم سال ۹۹-۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرای دانشجویان است و از تمامی دانشجویان در بدو ورود و هنگام ترک خوابگاه به قصد منزل تست PCR گرفته خواهد شد.
"زینب گلابگیران با اعلام این خبر ادامه داد: بر اساس آمار و برنامه زمانبندی گروه های کارورزی اعلام شده از سوی معاونت آموزشی دانشکده، در راستای رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی، خوابگاه نشاط با ظرفیت ۸۰ دانشجوی دختر، پس از نظافت و ضدعفونی  آماده پذیرش دانشجویان شد.
مدیر امور دانشجویی افزود: به منظور دسترسی راحت تر به فضاهای آموزشی و دانشجویی دانشکده، دانشجویان پسر نیز به خوابگاه غزالی منتقل شدند.
گلابگیران با اشاره به محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت: در حال حاضر دانشجویان دختر در خوابگاه نشاط و دانشجویان پسر در خوابگاه غزالی با ظرفیت هر اتاق ۲ نفر ساکن هستند.
وی افزود: کلیه پروتکل های بهداشتی مانند نیمسال اول در خوابگاه ها اجرا شده و اقلام بهداشتی شامل : دیسپنسرهای چشمی، ماسک استاندارد و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.
وی در خصوص نحوه توزیع غذا در نیمسال دوم اظهار داشت: غذای دانشجویان در شرایط کاملا بهداشتی، طبخ و به صورت بسته بندی در وعده های صبحانه، ناهار و شام در محل خوابگاه و همچنین سلف سرویس مرکزی توزیع می شود.
مدیر امور دانشجویی در خصوص سرویس ایاب ذهاب نیز گفت: تعداد 11 دستگاه مینی بوس با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی ارائه خدمت می کنند که با نوجه به افزایش تعداد دانشجو افزایش خواهد یافت.
در پایان امیدوارم دانشجویان با استفاده از امکانات و رعایت پروتکل های بهداشتی همکاری لازم را انجام دهند تا کمترین میزان ابتلا دانشجویان به بیماری کووید ۱۹ را داشته باشیم.