‍ 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از تصادف خودروی سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور_سبزوار ابتدای روستای فرخار با چهار فوتی و ۲ مصدوم خبر داد.

مصطفی افشارنیک گفت: در ساعت ۱۸:۴۳ دقیقه هجدهم خرداد ماه در پی اعلام به مرکز ارتباطات مبنی بر تصادف خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور_سبزوار بلافاصله دو دستگاه آمبولانس پایگاه های جاده ای نصرآباد و شهر فیروزه به محل حادثه اعزام شدند که متاسفانه به علت شدت حادثه و جراحات شدید وارد شده ۴مصدوم در صحنه فوت نموده و یک مصدوم توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ درمان سرپایی شد و مصدوم دیگر که وضعیت هوشیاری مناسبی نداشت به مرکز آموزشی پژوهشی درمانی حکیم انتقال داده شد.
او ادامه داد: با توجه به اعلام حادثه ویژه توسط واحد بحران دانشکده علوم پزشکی بلافاصله بالگرد و اتوبوس آمبولانس آماده اعزام شدند که بدلیل فوت مصدومین در صحنه اعزام ها کنسل شد.

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی یادآورد شد: رانندگان محترم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و با سرعت مطمئنه و حفظ رعایت‌ فاصله طولی از اتفاق حوادث ناگوار جلوگیری نمایند و در صورت بروز حادثه با حفظ خونسردی با شماره سه رقمی ۱۱۵ تماس بگیرند‌.
با تشکر از همکاران آقایان مجتبی کوثری،امیر گرمابی،سید علی رضوی،کاظم بهمدی
وهمکاران ارتباطات آقایان اخروی،چزگی و خانم شهرآبادی و همکار mcmc آقای سعیدی