مسئول بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان فیروزه از انجام بیش از ۵۵ بازدید بهداشتی توسط بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای و بهورزان از مساجد و تکایای محل برگزاری مراسم شب های قدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش وب دا، مهندس حامد بردبار با اعلام این خبر اظهار داشت: در شب های قدر و همزمان با شب های قدر بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان فیروزه با حضور در مساجد ضمن بررسی رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک آموزش ها و تذکرات لازم را به صورت چهره به چهره به متولیان مساجد و تکایا ارائه کردند.

مهندس بردبار افزود: همچنین تیم های نظارت این شبکه به همراه مهندس میرهادی مسئول حراست شبکه در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس با حضور در مسجد جامع شهر فیروزه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نظارت و آموزش های لازم را ارائه نمودند.

مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان فیروزه در پایان ضمن تاکید مجدد بر لزوم استفاده از ماسک گفت: در حال حاضر بهترین روش پیشگیری از بیماری کرونا همانگونه که قبلا نیز بر آن تاکید شده است استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی می باشد.