واکسیناسیون عمومی جمعیت بالای ۸۰ سال در شهرستان فیروزه از روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه آغاز شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزه در گفتگو با وب دا اظهار داشت: گروه هدف گام دوم واکسیناسیون، سالمندان هستند و در اولویت نخست سالمندان بالای ٨٠ سال واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

دکتر مجید خجسته پور افزود: در حال حاضر سامانه ای برای ثبت نام وجود ندارد بلکه از طریق مراقبان سلامت در هر پایگاه بهداشتی به جمعیت تحت پوشش اطلاع رسانی می‌شود و حضور افراد جهت انجام واکسیناسیون طبق زمانبندی انجام می‌گیرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: با مشمولان دریافت واکسن از طریق مراکز خدمات جامع و پایگاه‌های سلامت محل زندگی شان تماس گرفته می شود و نیاز به مراجعه حضوری افراد به مراکز بهداشتی درمانی نمی‌باشد.

دکتر خجسته پور در پایان با اشاره به برنامه واکسیناسیون جمعیت شهرستان فیروزه بیان کرد: امیدواریم با همکاری مردم عزیز و با برنامه ریزی های انجام شده بتوانیم در اسرع وقت واکسیناسیون افراد بالای ٨٠ سال بر علیه بیماری کووید-١٩ را انجام و پس از پایان این گروه سنی، واکسیناسیون گروه های بعدی آغاز شود.

واکسیناسون سالمندان در فیروزه با حضور دکتر حکیم پور فرماندار، دکتر خجسته پور مدیر شبکه بهداشت، بخشداران، دکتر جلالیان معاون بهداشت و مسئولان واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور داشتند.