به گزارش وبدا شهرداری قدمگاه وشرکت پالودپارسیان، هریک به صورت مجزا در اقدامی خداپسندانه تجهیزات پزشکی و مواد غذایی به مدافعان سلامت هدیه دادند.
دکتر حامد سلیمانی، رئیس شبکه بهداشت ودرمان زبرخان ضمن اعلام این خبر گفت: تجهیزات پزشکی شامل پانزده عدد کپسول اکسیژن با مانومتر به علاوه پانزده عدد پالس اکسی متر به ارزش بیش از پانصد میلیون ریال توسط شهرداری شهر قدمگاه به شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان اهدا شد تا اکسیژن درمانی بیماران نیازمند به اکسیژن با همکاری حوزه مقاومت بسیج ثامن الائمه (ع)در شهر قدمکاه.صورت پذیرد.
به گفته مهندس عباسی شهردار قدمگاه، این اقلام از محل صرفه جویی هزینه های شهرداری در ساخت المانهای شهری ویژه نوروز و با توجه به اولویت شهرستان در خصوص مدیریت اپیدمی کرونا و تحمیل هزینه قابل توجه به خانواده بیماران نیازمند به اکسیژن صورت‌ گرفت تابا نظارت شبکه بهداشت و درمان زبرخان بصورت امانت و کاملا رایگان، دراختیار این عزیزان قرار گیرد.
همچنین در همین راستا به منظور قدردانی از زحمات کادر بهداشت و درمان نیشابور تعداد ۷۲۰۰ پاکت شیر پاکتی از طرف شرکت پالود پارسیان، بین مدافعان سلامت درشهرستان زبرخان، بیمارستان حکیم و بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور توزیع گردید. روابط عمومی دانشکده از این اقدام خداپسندانه خیرین سلامت تشکر می نماید.