رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن از خدمت رسانی به بیش از یک هزار و 100 بیمار کرونایی در آبان ماه خبر داد.

دکتر امیدرضا امینی در گفت و گو با وب دا گفت: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن نیشابور در آبان ماه امسال  به تعداد  یک هزار و 112  بیمار کرونایی خدمات درمانی ارائه نموده است.

دکتر امینی همچنین گفت: تست کرونای 751 بیمار بستری در آبان ماه مثبت بوده و 701 بیمار در این مدت بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و 195 بیمار همکنون بستری و تحت مراقبت می باشند.

این متخصص قلب  افزود: در آبان ماه 216 مورد از بیماران با علایم حاد تنفسی و کرونایی متاسفانه فوت نموده اند که نتیجه تست 188 نفر مثبت و تست 28 نفر منفی و یا در حال پیگیری می باشد.

دکتر امینی در انتها گفت: بجز تخت های سی سی یو سایر بخش های درمانی 22بهمن از ابتدای موج سوم کرونا صرفا به درمان بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافته است و ساختمان معاونت بهداشتی سابق نیز تخلیه شده و درحال بهسازی جهت افزایش 70 تخت بستری به مجموعه مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی 22بهمن می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز دوم بیمارستان نیز در هفته قبل راه اندازی شد و با توجه به خرید تانکر اختصاصی حمل اکسیژن، تامین اکسیژن بیماران کرونایی به صورت مداوم از مجتمع فولاد نیشابور درحال انجام می باشد.