رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از تحویل یک دستگاه موتور کراس و تجهیزات پزشکی پیشرفته به اورژانس شهر بار خبر داد.

مصطفی افشار نیک گفت: باتوجه به موقعیت کوهستانی شهربار و وقوع حوادث در مناطق صعب العبور یک دستگاه آمبولانس کمک دار جهت خدمت رسانی در این منطقه اختصاص داده شده بود.

او ادامه داد: با توجه به افزایش ماموریت های اورژانس در مناطقی که تردد آمبولانس میسر نبود یک دستگاه موتورکراس به همراه یک دستگاه تلفن ماهواره ای جهت ارتباط در مناطقی که عدم پوشش خطوط مخابراتی دارد تحویل اورژانس شهر بار گردید.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی افزود: با توجه به بعد مسافت و اهمیت تشخیص و اقدام فوری در بیماران قلبی یک دستگاه تله مدسین که توسط ‌خیرین سلامت اهداء شده بود تحویل اورژانس شهر بار گردید.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور یادآور شد در صورت همکاری شورای شهر و شهرداری بار جهت فراهم نمودن پد بالگرد، مردم این شهر می توانند از خدمات اورژانس هوایی نیشابور بهره مند شوند.

این مراسم صبح شنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۰ با حضور رئیس و کارکنان ستادی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور، شهردار، شوراهای اسلامی و بخشدار شهر بار برگزار گردید.