رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی نیشابور از تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی سواری پژو پارس در محور نیشابور-کاشمر محدوده ی روستای شوررود خبر داد.

 مصطفی افشارنیک گفت: در ساعت ۱۳:۵۰ دوم آبان ماه طی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور مبنی بر تصادف موتورسیکلت با خودروی سواری، آمبولانس پایگاه اورژانس جاده‌ای عطائیه، و بالگرد اورژانس جهت امدادرسانی به محل اعزام شدند.

 او ادامه داد: این حادثه دو نفر مصدوم داشت که یک مصدوم علی رغم تلاش تکنسین های اورژانس به علت شدت جراحت وارده در صحنه فوت نمود و مصدوم دیگر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی(ثابت سازی مهره های گردنی و ستون فقرات) توسط بالگرد به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم منتقل شد.

افشار نیک افزود: در صورت وقوع حادثه با حفظ خونسردی با شماره ۱۱۵ تماس بگیرید و اگر خطری مصدوم را تهدید نمی‌کند از جابجایی مصدوم خودداری نمایید.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور یادآور شد: شما میتوانید بوسیله افروختن دود یا تکان دادن یک پارچه رنگی به خلبان در دیده شدن خود کمک کنید دقت داشته باشید که در هنگام نشستن بالگرد از آن فاصله گرفته و جهت محافظت از چشم ها در اثر برخورد سنگ و خارو خاشاک دستان خود را روی صورت بگیرید.