به گزارش وبدا صبح روز پنج شنبه بیست و سوم بهمن ماه 99 واکسیناسیون علیه بیماری کووید۱۹برای کارکنان بخش مراقبت های ویژه مرکزآموزشی، پژوهشی ودرمانی 22 بهمن و با حضور مقامات سیاسی نیشابورآغاز شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: امروز همکاران ما برای تزریق واکسن پیش قدم و داوطلب شدند. امیدواریم این ویروس منحوس از جامعه جهانی بویژه مسلمانان ریشه کن شود.
دکتر محسن عظیمی نژاد ضمن تشکر از حضور صمیمانه امام جمعه و فرماندار نیشابور، از تمامی مدافعان سلامت که تقریبا یک سال به صورت شبانه روزی وقت و زندگی خود را وقف نجات بیماران کرونا کرده اند تشکر و قدردانی کرد.
امام جمعه نیشابور نیز در ادامه گفت: خدا را شاکر و سپاس گزار هستیم که در این آزمون مهم ملت ما را سر فراز بیرون آورد.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی ضمن تشکر ویژه از کارکنان درمان، پزشکان و پرستاران گفت: مدافعان سلامت این سال سخت و پرکار را بسیار سرفرازانه و جهاد گونه تلاش کردند.طوری که تقریبا کلیه بیماران با رضایت بیمارستان را ترک کردند و قطعا آثار و برکات خدمات این عزیزان جاودانه خواهد ماند. امیدواریم در ایام الله دهه فجر و آغاز واکسیناسیون در نیشابور کمترین تلفات و دفع کلی این بیماری را داشته باشیم.
وی همچنین خاطرنشان کرد: از کارکنان حوزه سلامت نیشابور و به ویژه رییس دانشکده علوم پزشکی، آقای دکتر محسن عظیمی نژاد و دیگر کارکنان علوم پزشکی تشکر ویژه می کنم که تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا خبر های خوب و امیدوار کننده به جامعه تزریق کنند. بیماران زیادی از تلاش، صداقت و حسن توجه شما راضی بودند؛ قطعا دعای خیر مردم همیشه همراه شما عزیزان خواهد بود.
وی در پایان برای همشهریان عزیز که از دنیا رفتند طلب رحمت و مغفرت و برای بیماران مبتلا به کرونا آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.