صبح روز یکشنبه نوزدهم بهمن رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با کارکنان ارشد و مدیران خانم دانشکده دیدار و گفتگو کرد.

رئیس دانشکده در این نشست ضمن تبریک این روز و تشکر از خدمات و تلاش های ارزنده ی مدیران و کارکنان خانم دانشکده به مروری بر جایگاه زنان و نقش اثر بخش زنان در طی تاریخ پرداخت.

دکتر محسن عظیمی نژاد در ادامه به ارتقای زیرساخت ها در حوزه زنان در دانشکده اشاره ای کرد و گفت: احداث مرکز پزشکی ناباروری و سلامت مادر و جنین شمس شرق، گسترش اتاق های LDR، افزایش تعداد اتاق های عمل بخش زنان در بیمارستان حکیم، ماموگرافی و برگزاری نشست زنان شمال شرق کشور از جمله توسعه زیرساخت ها و اقدامات در حوزه زنان در سال های اخیر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز درکشورها و جوامعی که بانوان در در سطوح مدیریتی هستند آرامش و رفاه خوبی حکم فرماست و در ادامه بر ضرورت گسترش فرهنگ مطالعه در خانواده، یادگیری مهارت های زندگی، اصول فرزند پروری و عفاف و حجاب تاکید کرد.

دکتر عظیمی نژاد در پایان با تاکید بر اهمیت توجه بیش از پیش به سلامت زنان و مادران و بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه ششم توسعه در حوزه زنان از مدیران خانم خواست برنامه ها و پیشنهادات خود در حوزه زنان و سلامت را در سطح ملی مطرح کنند.

نشست صمیمانه ی رئیس دانشکده با کارکنان ارشد و مدیران خانم روز یکشنبه نوزدهم بهمن ماه در سالن همایش بیمارستان 22بهمن برگزار شد.