در بازید مدیر عامل سهن و هیئت همراه از پایگاه اورژانس هوایی نیشابور این پایگاه به عنوان یکی از پایگاه های نمونه کشوری یاد شد.

 مدیرعامل سهن در نشست با سرپرست دانشکده گفت: یکی از افتخارات این نظام، خدمات رسانی به هموطنان در مناطق کم برخوردار و دوردست با بالگرد است که جزء خاص ترین خدمات در کشور است و به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی نیشابور نیز در ادامه با خیرمقدم به مدیرعامل سهن و هیئت همراه گفت: در بازدیدهای مستمر، پایگاه اورژانس هوایی نیشابور همواره در آمادگی کامل بوده است و این حضور و آمادگی همیشگی، باعث دلگرمی و قوت قلب مردم نیشابور می باشد.

دکتر درودی با بیان این که در بیمارستان سوم محل جدیدی برای اورژانس هوایی نیشابور جانمایی خواهیم کرد افزود: نیشابور در مسیر اصلی زائران علی ابن موسی الرضا(ع) و شهرستان زبرخان منطقه ورود زائران است به طوری که سالیانه میلیون ها زائر از نیشابور عبور می کنند. خوشبختانه در نیشابور طبق استاندارد سازمان اورژانس به پوشش ۱٠٠درصدی پایگاه اورژانس دست یافته ایم و آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زائران حرم مطهر رضوی را داریم.

وی در پایان گفت: امیدوار هستیم بتوانیم ما خانواده علوم پزشکی نیشابور ایمن ترین و باکیفیت ترین خدمات را به هموطنان و زائرین حرم مطهر رضوی ارائه کنیم.

این نشست روز دوشنبه سی ام خرداد ماه سال جاری در سالن جلسات دانشکده علوم پزشکی نیشابور با حضور سرپرست دانشکده علوم پزشکی، مدیر عامل سهن و هیئت همراه، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.