رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در آیین افتتاح خوابگاه دخترانه 15خرداد گفت: امروز مایه ی خرسندی است که با افتخاراعلام کنیم توسعه زیرساخت های آموزشی، بهداشتی و درمانی حوزه سلامت نیشابور در 100 سال اخیر در این شهر تاریخی بی مانند بوده است.
دکتر محسن عظیمی نژاد با اشاره به امکانات آموزشی در فضای قدیمی در سال های 93، امکانات رفاهی با استاندارد های پایین و تعداد تخت های کم بیمارستانی در آن سال ها افزود: خوشبختانه با حمایت های وزارت بهداشت، همدلی و وفاق مجموعه علوم پزشکی و دیگر مسئولان نیشابور توانستیم زیر ساخت های حوزه سلامت در بخش های درمان، بهداشت و آموزش و همچینن امکانات رفاهی دانشجویان راارتقا دهیم. خوابگاه دخترانه پردیس به همت بنیاد 15 خرداد با زیربنای 6 هزارو 500 متر با ظرفیت 288 نفر با حمایت ها و پشتیبانی های بنیاد 15 خرداد و وزارت بهداشت و دانشکده علوم پزشکی نیشابور با اعتباربیش از 300میلیارد ریال ساخته و تجهیز شد.
این مقام مسئول ادامه داد: همچنین مسجد پیامبراعظم(ص) و مجموعه فرهنگی نیزبا مساحت یک هزارو 100 مترمربع برای فعالیت های فرهنگی دانشجویان عزیز با اعتبار حدود هشتاد میلیارد ریال(جهت ساخت و تجهیز) افتتاح شد و پل 5 دهانه ورودی پردیس نیز با هزینه حدود 30میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
دکتر عظیمی نژاد افزود: به زودی با حمایت های وزارت بهداشت سلف سرویس دانشجویان که در این مراسم از ماکت آن رونمایی شد نیز با معماری مبتنی بر نمادهای نیشابور ساخته خواهد شد
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در پایان از حمایت های بنیاد 15 خرداد، وزارت بهداشت، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان عالی قدر تقدیر و تشکر کرد.

آیین افتتاح خوابگاه دخترانه 15خرداد، مسجد و مجموعه فرهنگی پردیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور روز سه شنبه هفتم اردیبهشت 1400 با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دیگر مسئولان عالی رتبه کشور و نیشابور صورت گرفت.