تقویم روز
امروز سه شنبه 12 فروردین ماه 1399 ساعت 02:35 ق ظ

مسئول روابط عمومی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی خبر داد:

بیش ازهفتاد بیلبورد برای آموزش مقابله با کرونا درنیشابوروفیروزه

مسئول روابط عمومی معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی گفت: بیش از هفتاد بیلبورد با ابعاد مختلف برای نصب بنرهای آموزشی مقابله با کووید19درنیشابور و فیروزه، در اختیار این معاونت قرار گرفت.

مهندس رضاپارسا در مصاحبه با وبدا گفت: در راستای اجرای بسیج ملی مبارزه با کرونا(کووید19) و با توجه به اهمیت آموزش جامعه و آگاه سازی آنان در خصوص روشهای پیشگیری و مقابله با این بیماری، از اوایل بهمن ماه مذاکرات و جلساتی با سازمان ها و ادارات برگزار و با توجه به مصوبات کارگروه سلامت و امنیت غذایی و ستاد بحران ، تعداد 56 بیلبورد از سازمانهای مختلف بصورت رایگان در اختیار معاونت بهداشت و شبکه بهداشت و درمان فیروزه قرار گرفت.

وی افزود: در راستای ارتقای سواد سلامت جامعه بیش از ششصد متر مربع بنر در سطح شهر، دویست متر مربع در شهرفیروزه، و صدمتر مربع در روستاهای پرجمعیت چاپ و نصب گردیده است.

مسئول روابط عمومی معاونت بهداشت در پایان شرکای سلامتی که در این امر یاری رسان حوزه سلامت بوده اند را به شرح ذیل اعلام  و ابراز امیدواری کرد این تعاملات و مشارکت هابیش از پیش افزایش یابد.

اسامی ادارات و سازمان هایی که بیلبورد رایگان در اختیار قرارداده اند:

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری- فرهنگی بسیج سپاه نیشابور-سازمان سیما منظر شهرداری- آتش نشانی -تیپ زرهی 21امام رضاعلیه السلام-موسسه فرهنگی یادیاران-موسسه تبلیغات بادبادک-حوزه علمیه گلشن وبنیاد شهید نیشابور

پیوند های مفید